Kadra Szkoły Instruktorów Nurkowania DECO - Artur Dąbrowski
Artur Dąbrowski
MSDT Instructor PADI
DSAT Tec Trimix Instructor

 W nurkowaniu zakochałem się oglądając filmy Jacquesa Cousteau w latach 70 tych. Podwodny świat zawsze mnie zachwycał, na początku zwiedzałem go na bezdechu. Brałem udział w wielu zawodach, na jednym z nich poznałem Dominika, były to Mistrzostwa Polski w nurkowaniu na wstrzymanym oddechu.

 W 1987 roku trafiłem do Harcerskiego Klubu Podwodnego „Wanda" tak rozpoczęła się moja kariera płetwonurka. Na początku był to Cmas. 

 

 W życiu "nie potrafię stać w miejscu", więc podnosiłem swoje kwalifikację poznając nowe federacje, w których przechodziłem kolejne etapy szkolenia.  W 1998 zostałem Divemasterem Padi jak również, IANTD technical Diver i tmx Diver.

 W 2001 zostałem Instruktorem Nurkowania OWSI PADI, następnie Instruktorem Technicznym TecDeep DSAT i Instruktorem Technicznym TecTrimix DSAT.

 Całe życie pasjonowała mnie fotografia, pamiętam początki - były to klisze i ciemnie. Dzisiaj współpracuję z SONY POLAND jestem - specjalistą od  filmowania i fotografii podwodnej. Jednym słowem realizuję duże profesjonalne projekty filmowe i biorę udział w produkcjach reklam i filmów podwodnych.

 Tak jak w życiu, w nurkowanie lubię wyzwania - najlepsze są głębokie, długie nurkowania, oczywiście na które zawsze zabieram kamerę. Jeśli chodzi o głębokość, to nie porywa mnie bicie rekordów (135m w zupełności mi wystarcza), ale asystowanie i nakręcenie reportażu z takiego wydarzenia jest bardzo interesujące.

 
 

 Zawodowo wprowadzam na Polski rynek profesjonalne obudowy podwodne do kamer i aparatów fotograficznych, jak również nowoczesny system oświetlenia ledowego.  Największą pasją w moim życiu jest nurkowanie, w którym realizuję się, jako Instruktor podczas szkoleń i jako filmowiec podczas długich, najlepiej wrakowych nurkowań dekompresyjnych z przyjaciółmi. 

 Wiem, że mam szczęście bo mogę łączyć pasję z pracą.

 
 
 
 
 
 
 

Artur Dąbrowski MSDT Instructor PADI, DSAT Tec Trimix InstructorNapisany przez: Dominik Dopierała
Data wysłania: 2011-01-11
Liczba wyświetleń: 13556

Return
 
Copyright 2010-2021 by Dominik Dopierała PADI Course Director www.kursyinstruktorownurkowania.pl    |   Zaloguj   |   Zarejestruj