O nurkowaniu technicznym Tec Rec

Jeśli chcesz odkryć miejsca i głębokości niedostępne dla innych nurków i Twoje ambicje sięgają dalej niż typowe nurkowania rekreacyjne bezdekompresyjne, a jednocześnie jesteś w stanie zaakceptować dużo większe ryzyko związane z nurkowaniem technicznym , to jesteś w odpowiednim miejscu. Kursy TEC-REC powstały z myślą o nurkach, którzy poprzez odpowiednie przygotowanie i szkolenie chcą schodzić głębiej niż 40m i bezpiecznie odkrywać wodne głębiny.

PADI jako wiodąca rekreacyjna organizacja nurkowa na świecie postanowiła odnieść się do potrzeb rynku i stworzyć gamę kursów technicznych. Nie posiadając w tym zakresie większego doświadczenia PADI zleciła stworzenie programu technicznego największemu specjaliście na rynku, czyli organizacji DSAT (Diving Science & Technology). Kursy TEC-REC przygotowane dla PADI bazują na najlepszych technikach zaadoptowanych z różnych organizacji technicznych, jak i osobistym doświadczeniu liderów nurkowania technicznego.

Kursy
TEC-REC podzielone są na poszczególne stopnie co umożliwia rozłożenie szkolenia w czasie i nie wymaga długich wyjazdów by zdobyć uprawnienia. Najwyższy stopień Tec Trimix Diver daje możliwość wykonywania nurkowań dekompresyjnych z zalecaną głębokością do 120m z przyspieszoną dekompresją, przy użyciu nitrox do 100% tlenu oraz mieszanek trimixowych. Najwyższy stopień instruktorski Tec Trimix Instructor
daje najwyższe uprawnienia jeśli chodzi o szkolenia nurków technicznych.

Główny nacisk podczas kursu kładziony jest na nauczenie Cię prawidłowych procedur i technik oraz konfiguracji a nie jedynie zaliczeniu głębokości. Podczas kursu nauczysz się jak nurkować technicznie ale to jak głęboko będziesz schodzić to już zależy od Ciebie.

Schemat kursów instruktorskich TecRec

Jeśli chcesz zostać Instruktorem Nurkowania Technicznego i dołączyć do grona instruktorów technicznych TecRec, kurs Tec Diver Instructor staje się oczywistym wyborem.

Będziesz innych uczył jak odkrywać tajemnicze głębie.

  Czytaj więcej...

Kurs Instruktora Tec Deep PADI skupia się na przekazaniu filozofii, standardów szkolenia kursów Tec-Rec, oraz nauce kontroli i minimalizowaniu ryzyka podczas prowadzenia kursów nurkowania technicznego. Jest bezpośrednio adresowany do osób akceptujących naturę nurkowania technicznego, czyli wymagających i zdolnych zaakceptować dużo większe ryzyko związane z nurkowaniem technicznym.

  Czytaj więcej...

Tec Trimix Instruktor TecRec zapewnia najbardziej prestiżowe wykształcenie techniczne jakie jest dostępne. Jeśli posiadasz certyfikat Tec Deep Instructor i Tec Diver Instructor, to szkolenie Tec Trimix Instructor TecRec jest Twoim kolejnym twoim krokiem w karierze nurkowań technicznych. Odkryjesz granice nurkowania technicznego.

  Czytaj więcej...

Posiadasz już certyfikat PADI Gas Blender a teraz chcesz tego nauczać? Jeśli tak to kurs PADI Gas Blender Instructor jest tym czego szukasz. PADI kurs instruktora Gas Blender to jednym z najbardziej kompleksowych programów  zawierający informacje instruktażowe, które bezpośrednio dotyczą precyzyjnej natury mieszania gazu.

  Czytaj więcej...

 
Copyright 2010-2021 by Dominik Dopierała PADI Course Director www.kursyinstruktorownurkowania.pl    |   Zaloguj   |   Zarejestruj